Sonyal 70x100 Yıldız Ayaklı Manyetik Beyaz Yazı Tahtası (Flipkartlı)

Ürün Kodu : PYA580
4.740,00 TL

KDV Dahil

Sonyal 70x100 cm Yıldız Ayaklı Flipchart Özellikli Manyetik Beyaz Yazı Tahtası 

 

  Sonyal yazı tahtaları kullanışlılık açısından çeşitli testlerden geçirelerek ve kalite kontrolü yapılarak kutulu ambalaj olarak sizelere ulaştırılır. Yüksek kaliteye ulaşma konusunda hiçbir maliyetten kaçmayan Sonyal, 11 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla yurtiçi ve yurt dışı satışlarını büyük başarı ile gerçekleştirmektedir. 'Sonyal Müşteri Memnuniyeti Koruma Programı' prensibi dahilinde ürünü satın aldıktan sonra karşılaşacağınız her türlü soruna anında müdahale edilmekte ve ileride ihtiyacınız olabilecek her türlü teknik yedek parça ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

3 Yıl standart garantisi olan Sonyal Yazı Tahtaları tamamen yerli üretim olup, sağlığa zararlı kimyasallardan uzak bir ortamda üretilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı satışı yapılan yazı tahtaları gerekli olan tüm kalite belgelerine sahiptir.

 

 

Yazı Tahtası Teknik Özellikler

 

Yazı Tahtası Genel Özellikler

Yüzey Materyali

Mıknatıs Tutabilen Manyetik Sac

 

Kalemlik

 Var

Tahta Ölçüsü

En 70 cm - Boy 100 cm

 

Köşe Tıpaları

Var

Tahta Alt Materyali

Sunta

 

Manyetik Özellik

Var

Profil Kalınlığı

2,5 cm

 

Yükseklik Ayarlama

Var

Profil Materyali

Alüminyum

 

Flipchart Aparatı

Var

Profil Rengi

Gri

 

 

 

 

 

Yükseklik Ayarlı Mekanizma

 

 

                   

 

 

 

Sonyal yıldız ayaklı yazı tahtalarına yükseklik ayarı verilebilmekte olup, sıkıştırma aparatı ile yazı tahtası standart yüksekliğine göre ortalama 40 cm yukarı aşağı konumlandırabilirsiniz.

Flipchart kağıtlarınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve estetik aparat yazı tahtasının üst kısmında yer almaktadır.

 

Açılır - Kapanır Silgilik/Kalemlik

 

             

 

 Sonyal yıldız ayaklı yazı tahtalarına kalem ve silgi koyaleceğiniz açılır - kapanır taşıyıcı bulunmaktadır. Yazı tahtasını kullanmadığınız zaman bu aparatı kapatabilir ve kullanacağınız zaman tek dokunuşla açabilirsiniz.

 

 Pürüzsüz Arka Yüzey ve Frenli Tekerlekler

 

                              

Sonyal Delux yazı tahtalarının arka yüzeyi de ön yüzey kadar özenli ve temiz bir şekilde üretilmektedir. Pürüzsüz arka yüzey kraft karton ile kaplıdır.

İkisi frenli 5 adet tekerleği ile istediğiniz yere kolaylıkla sürükleyebilirsiniz.

 


Toplu Alım Fiyat Teklifi ve Özel Ölçü Talep