İçerik Detay

Sipariş - Teslimat ve İade İşlemleri


Ödeme Seçenekleri 

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi/EFT  yoluyla yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.


Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz 

 

Teslimat Bilgileri


Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, aksi belirtilmediği durumlarda ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Ürün kargodan teslim alınırken üründe herhangi bir hasar olup olmadığı kargo yetkilisi oradayken yapılmalıdır. Üründe kargodan kaynaklanan bir hasar var ise kargo yetkilisine hasar tutanağı tutturulmalı ve ürün teslim alınmadan kargo yetkilisine iade edilmelidir.

 

Aynı Gün Kargo

Aynı gün kargo yazan ürünler, siparişi ve ödemesi o gün saat 14.00'a kadar yapılan ödemeler için geçerlidir. Kargo aracı hareket etmeden 2 saat öncesine kadar onaylanmayan siparişler ertesi gün kargoya verilir.

 

Ücretsiz Kargo

Kargo bedava ürünler anlaşmalı olan kargo şirketinde geçerlidir. Farklı kargo firmaları talep edilmesi durumunda kargo ücreti alıcıya ait olarak gönderilmektedir.

 

Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.


Teslimat adresi bilgilerinizi güncellemek için tıklayın

 

 

İade İşlemleri

 

İade işlemlerinde yasal süreç 14 gündür. Bu süre alıcıların kanuni cayma hakkını kullanması ile yürürlüğe girer. Ancak Satıcı bu süreyi belirleyeceği daha üst sürelere uzatabilir. Kampanya kapsamında 30 günlük para iadesi garantisi olan ürünlerin 14 gün sonrasında yapılacak iadelerinde kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.

 

İade edilen ürünlerin orjinal ambalajının bozulmamış olması ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılmış ve zarar görmüş ürünlerin iadesi gerçekleştirilmeyecektir. İade kapsamına giren ürünlerin faturası ve ilgili belgeleri ile tarafımıza yasal iade süresi içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Kargo bedava kampanyası dahilinde satın alınmış ürünlerin iadesi durumunda, geri gönderim ücreti tarafımızdan karşılanmakta olup, ilk gönderim kargo ücreti alıcının iade tutarından düşülür.

 

İade gönderilecek ürünler için geri gönderim Müşteri Hizmetlerimiz tarafından organize edilecek olup, Müşteri Hizmetlerini bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın

Kargo takip