İçerik Detay

                                                                                                Sonyal E-Ticaret Grubu 

 

 

2008 yılından itibaren ofis malzemeleri alanında e ticaret çalışmalara başlamış firmamız, bugün 10 farklı e ticaret yapısıyla çok daha geniş ürün yelpazesiyle yurtiçi ve yurtdışı online pazarlama çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Üretici firmaları toptancı ve perakendeci firmalarla buluşturan yapımız, fabrikalardan ve depolardan hızlı ve güvenli bir ticaret yapısı sağlamaktadır. Sipariş ürünleri hızlı ve sigortalı olarak kargo firmaları ve nakliye firmaları tarafından adresinize gönderilmektedir.

 

 
Uretimden.com omurgası altında kurulmuş diğer e-ticaret yapılarımız da müşteri odaklı satışlarına tüm hızıyla devam etmektedir. Üreticilerin depolarından yapılan teslimatlar güncel stok miktarına göre yönlendirilmektedir. Bu sebepten dolayı güncel stok bilgisi için lütfen iletişime geçiniz. Depoda stoğu kalmayan ürünler ise fabrika ortamında hızlı bir şekilde üretilip adrese direkt gönderilmektedir.

 

 
Havale ile ödemelerde online alım dışında sipariş formunu doldurarak ta sipariş verebilirsiniz. Toplu alım teklifleri ile ilgili mail adresimizden teklif talebinde bulanabilirsiniz veya telefondan ilgili birime bağlanarak fiyat teklifi alabilirsiniz.