Camlı İlan Panosu Modelleri

Camlı İlan Panosu

Camlı ilan panolar içerisinde mantar pano, kumaşı pano, yazı tahtası ve manyetik sac modellerinden oluşmaktadır. Ahşap ve alüminyum çerçeve modelleri mevcut olup tümü kilitli pano özelliğindedir. Toplu alım talepleri için bize bilgi @ uretimden.com adresine mail atabilirsiniz.


Pano Çerçeve

Pano Rengi

Pano Ölçü


Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 8.520,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 9.780,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 11.100,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 3.060,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 4.380,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 5.160,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 7.080,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 8.220,00 TL

Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 9.720,00 TL

Ücretsiz Kargo

Sonyal 50X70 Kilitli Manyetik Camlı İlan Panosu

Manyetik Yazı Tahtası Özellikli

KDV Dahil 3.600,00 TL

Ücretsiz Kargo

Sonyal 70X100 Kilitli Manyetik Camlı İlan Panosu

Manyetik Yazı Tahtası Özellikli

KDV Dahil 6.240,00 TL

Ücretsiz Kargo

Sonyal 90X120 Kilitli Manyetik Camlı İlan Panosu

Manyetik Yazı Tahtası Özellikli

KDV Dahil 8.340,00 TL


Apartman Site İlan Panosu

Camlı İlan Panosu ve Fiyatları
Product information

  Camlı İlan Panoları dış yüzeyi cam olan ve kilitlenme özelliği bulunan içerisine ilan, duyuru, poster gibi görselleri asabileceğiniz ilan panosu grubudur. Bu ürünü genellikle apartman / site yönetimleri, okullar ve kamu kurumları tercih etmektedir. Kilitli cam hazne içerisinde ilan ve duyurular güven içerisinde korunmaktadır. İsmi her ne kadar camlı olarak geçsede aslında güvenlik sebeplerinden ve panonun uzun ömürlü olmasından dolayı pencere camı yerine pleksi cam kullanılmaktadır. 

Camlı İlan Panosu Çerçevesi 

Camlı ilan panosu çerçeveleri alüminyum ve ahşap olarak iki çeşitte üretilmektedir. Ahşap çerçeve camlı ilan panoları kalın ve sağlam yapısı ile dekoratif görselliği bir anda sunmaktadır. Özellikle iç mekanlarda tercih edilmektedir.

Camlı İlan Panosu Kapak Yapısı

Camlı ilan panolarında kapak camları iki türde üretilmektedir. Bunlardan ilki sürgülü cam sistemi. Cam katmanlar sağa ve sola kaydırmak suretiyle ilan ve duyurular camlı pano içerisine asılır ve sürgü kilit sistemi ile kilitlenir. Bir diğer modeli ise geriye çekme suretiyle açılan sistemdir. Geriye doğru açılma sistemi doğal olarak ilanları düzenlemek için daha geniş hareket imkanı sağlamaktadır.

Camlı İlan Panosu Çeşitleri

Camlı ilan panoları pano içerisinde kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bunlar;

   Camlı Mantar Pano

Camlı İlan panosu içerisindeki taban mantar panodan oluşmaktadır. 2 mm mantar altı oluklu mukavva ve arka kısmında ise 4 mm MDF yer almaktadır.

   Camlı Kumaşlı Pano

Camlı İlan panosu içerisindeki taban kumaşlı panodan oluşmaktadır. 0,5 mm Alcantra kumaş arkası 8 mm xp malzeme arka kısmında ise 4 mm MDF yer almaktadır.

   Camlı Manyetik Yazı Tahtası Pano

İlan panosu içerisinde mıknatıs tutabilen beyaz manyetikyazı tahtası tabanlıdır. İsterseniz yazı da yazabilir veya mıknatıs ile ilanları ve duyuruları asabilirsiniz. 

   Camlı Delikli Manyetik Pano

İlan panosu içerisinde estetik ve dekoratif duran, mıknatıs ile ilan ve duyuruları asabileceğiniz manyetik tabana sahip camlı pano türüdür.

 

Camlı İlan Panosu ile ilgili teknik bilgi almak ve toplu alımda fiyat teklifi talep etmek için satış temsilcimize 0850 228 28 18 nolu hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.