Çuhalı Pano

Kumaşlı Pano

Kumaşlı ilan - duyuru panoları daha çok okul, sınıf ortamlarında kullanılmakta olan pano çeşitidir. Çuha pano olarakta adlandırılmakta olup, iğne, raptiye ve harita çivisi ile duyuru, ilan ve görseller kumaşlı pano üzerine asılmaktadır. Kumaş kaplı çuhalı pano fiyatları panonun büyüklüğüne ve modeline göre değişklik gösterir. Büyük çuhalı panolar daha yüksek fiyatlı, pano ölçüsü küçüldükçe fiyatları düşmektedir. Çuhalı pano resmi üzerine tıklayarak ölçü seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Toplu alım talepleri için bize bilgi @ uretimden.com adresine mail atabilirsiniz.


Pano Türü

Pano Çerçeve

Pano Rengi

Pano Ölçü

Yüzey Kullanımı


KDV Dahil 696,00 TL


Kumaşlı Pano Özellikleri

Kumaşlı Pano Çeşitleri

Kumaşlı Pano ilan ve çeşitli görselleri asmak için kullanılan klasik bir sunum panosudur. İğne, raptiye, harita çivisi ve benzeri materyallerle ilanlarınızı ve görsellerinizi rahatlıkla kumaşlı pano üzerine tutturabilirsiniz. Kumaşlı panoda çuha olarak adlandırılan kumaş olarak Alcantra kumaş kullanılmaktadır. Kumaş arkasında ise dolgu mazemesi kullanılmaktadır. Kumaş altında kesinlikle karton, elyaf, sünger veya oluklu mukavva kullanılmamaktadırKumaşlı pano'nun en arkasında ise panonun uzun ömürlü ve sağlam kalmasını sağlamak adına 4 mm MDF kullanılmaktadır. Kumaşlı çuha panolar kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilmektedir.

Duvara Monte Kumaşlı Pano

Dört köşesinden vida yardımı ile duvara monte edilen kumaşlı pano çeşididir. Alüminyum ve ahşap çerçeve modellerinde üretilmektedir. Duvara monte kumaşlı boy olarak 120 cm ila en olarak 360 cm arasında ölçülerde üretilmektedir.

Tekerlekli Kumaşlı Pano

Mobil olarak tekerlekli üretilmekte olup, ikisi frenli döre adet tekerlekten oluşmaktadır. Tekerlekli kumaşlı panolar tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilmekte olup, çift taraflı tekerlekli kumaşlı panolar 360 derece dönebilme kabiliyetine sahiptir.

Paravan Kumaşlı Pano

Geniş ve fonksiyonel kumaşlı pano ihtiyacı duyan profesyoneller için üretilmiş olan bir model olup çift tarafıda kumaşlı pano özelliğine sahiptir. Modeller kendi içerisinde tekli, çiftli ve çift kanatlı (3 parçalı) olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilmektedir. Paravan kumaşlı panolar tekerlekli olup, sunum alanı içerisinde istenilen yere taşınabilmektedir.

Teleskopik Ayaklı Kumaşlı Pano

Yükseklik ayarı verilebilen ayaklı kumaşlı pano çeşididir. Farklı ölçülerde üretilmekte olup, yükseklik ayarı verilebilen üç ayağı sayesinde birçok ortama uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanılmadığı zaman ayakları kapatılarak oldukça az yer kaplamakta ve istif edilebilmektedir.