Mantar Pano Satınal

Mantar Pano

Mantar pano çeşitli duyuru, ilan veya görseller üzerine iğne, raptiye ve harita çivisi kullanılmak suretiyle kullanılan pano çeşididir. Mantar panolar çeşitli standart ölçülerde talebe göre özel ölçülerde üretilmektedir. Mantar pano'nun duvara monte, ayaklı ve tekerlekli modelleri mevcuttur. Toplu alım mantar pano talepleri için bize bilgi [at] uretimden.com adresine mail atabilirsiniz.


Pano Türü

Yüzey Kullanımı

Pano Çerçeve

Pano Ölçü


Ücretsiz Kargo
KDV Dahil 2.160,00 TL


Mantar Pano Özellikler

Mantar Pano ve Çeşitleri

Mantar Pano ilan ve çeşitli görselleri asmak için kullanılan klasik bir sunum panosudur. İğne, raptiye, harita çivisi ve benzeri materyallerle ilanlarınızı ve görsellerinizi rahatlıkla mantar pano üzerine tutturabilirsiniz. Mantar yüzeyin arkasında harita çivisi ve iğnenin daha derine girebilmesi için oluklu mukavva kullanılmaktadır. Mantar pano'nun en arkasında ise panonun uzun ömürlü ve sağlam kalmasını sağlamak adına 4 mm MDF kullanılmaktadır. Mantar panolar kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilmektedir.

Duvara Monte Mantar Pano

Dört köşesinden vida yardımı ile duvara monte edilen mantar pano çeşididir. Alüminyum ve ahşap çerçeve modellerinde üretilmektedir. Duvara monte mantar panolar boy olarak 120 cm ila en olarak 360 cm arasında ölçülerde üretilmektedir.

Tekerlekli Mantar Pano

Mobil olarak tekerlekli üretilmekte olup, ikisi frenli döre adet tekerlekten oluşmaktadır. Tekerlekli mantar panolar tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilmekte olup, çift taraflı tekerlekli mantar panolar 360 derece dönebilme kabiliyetine sahiptir.

Paravan Mantar Pano

Geniş ve fonksiyonel mantar pano ihtiyacı duyan profesyoneller için üretilmiş olan bir model olup çift tarafıda mantar pano özelliğine sahiptir. Modeller kendi içerisinde tekli, çiftli ve çift kanatlı (3 parçalı) olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilmektedir. Paravan mantar panolar tekerlekli olup, sunum alanı içerisinde istenilen yere taşınabilmektedir.

Teleskopik Ayaklı Mantar Pano

Yükseklik ayarı verilebilen ayaklı mantar pano çeşididir. Farklı ölçülerde üretilmekte olup, yükseklik ayarı verilebilen üç ayağı sayesinde birçok ortama uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanılmadığı zaman ayakları kapatılarak oldukça az yer kaplamakta ve istif edilebilmektedir.