Sonyal 140*120 Tekerlekli Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası Laminat

Ürün Kodu : MTY140120D
549,88 TL

KDV Dahil

Sonyal Tekerlek Ayaklı Paravan Beyaz 140x120 Yazı Tahtası

 

Mobil tekerlekli yazı tahtası 140 cm boyunda ve 120 cm eninde laminant yüzey kullanılarak üretilmiştir. Tekerlekli olması sayesinde seyyar tahta özelliğine sahip olup, ofis, okul ve eviçi kullanıma uygundur. Tekerlekli seyyar yazı tahtasını yazı tahtası kalemi ile kullanabilir. Kaygan yüzeyi sayesinde yazı yazıp silmede problem yaşamazsınız. Sabit profilleri tahta yüzeyine yazı yazma sırasında sallanma problemini minimize eder. 

Tüm Türkiye'ye gönderimler kargo, nakliye firmaları ve fabrika servis araçları ile ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

 

Tek Taraflı Mobil Tekerlekli Ayaklı Paravan Yazı Tahtası Teknik Özellikleri

 

Yazı tahtası yüzeyi beyaz renk tonundadır.

Tekerlekli yazı tahtası ayak hariç birbirini tamamlayan tek parçadan oluşur.

Yazı tahtası ölçüsü ayaklar hariç yukarıdan aşağı 140 cm sağdan sola 120 cm'dir.

Tekerlekli ayaklı paravan yazı tahtasının ayakları ile birlikte toplam ölçüsü yukarıdan aşağı 150 cm, sağdan sola ise 130 cm'dir (+/- 3 cm).

Yazı tahtası kenar profili Sonyal 22x18x1 mm et kalınlığında paslanmaz alüminyum çerçeve ile üretilmiştir.

Yazı tahtası laminat yüzeyi 0,50 mm kalınlığında yazı yazmayı ve silmeyi kolaylaştıran kaygan laminat yüzeyden üretilmiştir.

Yazı tahtasının orta kısmında E1 kalite 8 mm kalınlığında sunta kullanılmaktadır.

Tekerlekli yazı tahtası tablasının en arka kısmında ise sunta koruma katmanı bulunmaktadır. Arka yüzü yazı panosu olarak kullanılamamaktadır. Ancak pürürzsüz arka düz yüzeyi farklı amaçlarda kullanabilirsiniz.

Tekerlekli ayaklı yazı tahtası ikisi frenli 4 adet tekerleği mevcuttur.

Tek taraflı tekerlekli ayaklı yazı tahtası 30x40x1,2 mm kutu profile sahiptir. Kutu profiller elektrostatik toz boyalıdır çizilme yapmaz.

Tekerlekli ayaklı yazı tahtası paneller 2 sene garantiye sahiptir.


* Yasal süresi içerisinde iade hakkı kullanılabilir ancak geri gönderim için müşteri hizmetlerine bilgi verilmesi gerekmektedir. Alım sonrası ürünü teslim almadan iade /cayma hakkının kullanılabilmesi içinde gelen yazı tahtası'nın kargodan teslim alınmaması yeterli olacaktır.

** Bu yazı tahtası modeli özel sipariş olarak olarak üretime alınmaktadır. Bu üründe iade ve değişim işlemi gerçekleşmemektedir.


Toplu Alım Fiyat Teklifi ve Özel Ölçü Talep