Seramik Çelik Yüzey Emaye Yazı Tahtası


Seramik Çelik Emaye Yazı Tahtası Çeşitleri

Duvara Monte Seramik Çelik Yazı Tahtaları
Duvara Monte Çelik Seramik Emaye Yazı Tahtası

  Duvara monte emaye tahtalar kullanım alanlarından dolayı okul, sınıf ve/veya ofis yazı tahtası olarakta adlandırılmaktadır. Sınıf, derslik, konferans salonları ve toplantı odaları için üretilmiştir. Farklı methodlarla duvara monte edilebilen, çerçevesiz ve çerçeveli ve çok yüzeyli emaye yazı tahtalarıdır. Farklı çeşitleri ile geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Duvara monte seramik emaye tahtalar kendi içerisinde aşağıdaki farklı modellerde üretilmektedir. 

Düz standart çerçeveli seramik çelik yazı tahtası: Yüzeyde herhangi bir çizgi veya ek bulunmaz, alüminyum çerçeve ile üretilmiştir.

Çizgili standart çerçeveli seramik çelik yazı tahtası : Müzik (solfej) çizgili, birinci sınıf çizgili, kareli ve koordinat çizgili olarak üretilmektedir.

Düz standart çerçevesiz seramik çelik yazı tahtası : Çerçevesiz, gizli montajlı, yatay ve dikey olarak monte edilebilen yüzey. 

Kapaklı/Kanatlı seramik çelik yazı tahtası : Tahtanın sağında ve solunda içi ve dışı yine yazı yüzeyi olan kapaklı çeşit.

* Fiyatları görmek ve hemen satınalmak için resimin üstüne tıklayabilirsiniz.


Tekerlekli Ayaklı Seramik Çelik Yazı Tahtaları
Tekerlekli Çelik Seramik Emaye Yazı Tahtası

  Genellikle  ikisi frenli 4 veya 5 tekerlek ayaklı yapıdan oluşur. Mobil olarak istenilen yere herket ettirilebilen seyyar emaye yazı tahtası çeşitidir. Tek taraflı ve çift taraflı olarak iki farklı modeli mevcuttur. Tek taraflı çeşitlerde sadece bir taraf, çift taraflı olan çeşitlerde ise iki yüzeyi seramik çelik yazı yüzeyine sahiptir. 

Standart tek taraflı tekerlek ayaklı çelik yazı tahtası: Tek yüzeyine yazı yazılabilen sürüklenebilir mobil emaye tahta çeşiti.

Standart çift taraflı tekerlek ayaklı çelik yazı tahtası : Çift yüzeyine yazı yazılabilen sürüklenebilir mobil emaye tahta çeşiti.

Asansörlü tekerlek ayaklı çelik yazı tahtası : Yukarı - aşağı hareket edebilen ve sürüklenebilir mobil emaye tahta çeşiti.

Paravan tekerlek ayaklı seramik çelik yazı tahtası : Boyutlarından dolayı paravan olarak kullanılabilen, sürüklenebilir mobil emaye tahta çeşiti.

* Fiyatları görmek ve hemen satınalmak için resimin üstüne tıklayabilirsiniz.


Teleskopik Çelik Seramik Emaye Yazı Tahtası

  Yükseklik ayarı yapılabilen ve arka ayağı katlanabilen seyyar yazı tahtası çeşitidir. Ağırlıklı olarak ikisi önde diğeri arkada 3 ayaktan oluşur. Taşınabilir ve ufak ölçülerde olması kullanım alanlarını oldukça geniş alanlara taşımaktadır. En çok ofis ve ortamlarında tercih edilmektedir. Bir diğer kullanım alanı ise çeşitli etkinlikler ve konferans ortamlarıdır. 

Standart teleskopik ayaklı çelik yazı tahtası : Tek yüzeyine yazı yazılabilen katlanabilir, yükseklik ayarlı mobil emaye tahta çeşiti.

Flipchart apartlı ayaklı çelik yazı tahtası : Ön yüzünde kağıt sıkıştırmak için flipchart aparatı olan, yüzeyine yazı yazılabilen katlanabilir, yükseklik ayarlı mobil emaye tahta çeşiti.

Çatı tipi çift ayaklı çelik yazı tahtası : İki tarafı da seramik yüzeyli yazı tahtası olan yükseklik ayarlı mobil emaye tahta çeşiti.

 

* Fiyatları görmek ve hemen satınalmak için resimin üstüne tıklayabilirsiniz.


Giyotin Çelik Seramik Emaye Yazı Tahtası

  Giyotin yazı tahtaları yukarı aşağı doğru dikey hareket edebilen, tek parçalı ve çift parçalı olmak üzere iki farklı çeşitte üretilmektedir. Daha çok üniversiteler ve konferans salonları tarafından tercih edilen profesyonel yazı tahtası çeşittidir. Tek başına kullanılabildiği gibi yan yana konularakta çok geniş bir yazı alanı oluşturulabilir. 

Çiftli giyotin yazı tahtalarında iki parça bir birinden farklı yüzey olarakta üretilebilir. Bir parçası beyaz seramik çelik kalem ile yazılan yüzey diğeri ise tebeşir ile yazılan siyah, yeşil veya mavi yüzey olarak. 

Giyotin yazı tahtalarının montajı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

 

 

* Fiyatları görmek ve hemen satınalmak için resimin üstüne tıklayabilirsiniz.Seramik Çelik Emaye Yazı Tahtası Özellikleri

Emaye yazı tahtası, yazı tahtaları içerisindeki en kaliteli yüzey modelidir. Seramik çelik emaye yazı tahtaları mıknatıs tutabilen manyetik yüzey özelliğe sahiptir. e3 CeramicSteel yazı yüzeyleri, ince emaye kaplamalı her iki tarafı da kaplanmış bir ışık ölçer çelik çekirdeğinden oluşan ISO 9001 kalite belgeli, kesintisiz bir bobin kaplama işlemi ile üretilir. Seramik kaplama çeliğe 700‑900 o C (1292‑1652  o F) aralığında bir sıcaklıkta kaynaşıktır . Çoğunlukla manyetik beyaz tahta ve kara tahta yüzey uygulamaları için kullanılan PolyVision e3 CeramicSteel, çizilmeye, lekelenmeye, soğuk sitrik asit ve grafiti direncine karşı oldukça dayanıklı ve üstün alüminize çelik yüzeye sahiptir.

 

Seramik Çelik yüzey Emaye Yazı Tahtalarının Özellikleri ve Avantajları:

 

 • Süper pürüzsüz yazı yüzeyi
 • Kolay ve iz bırakmaksızın silinebilirlik
 • Çizilme, yangın, bakteri ve kimyasal tehditlerine dayanıklı
 • Daha fazla renk kontrastı
 • Minimum yüzey / ışık bozulması
 • Gelişmiş görünürlük ve optimum göz konforu
 • Güvenli ve temiz yüzey: Cradle to Cradle Certified ™ Bronze
 • Standart ve birinci sınıf renk kaplama seçenekleri
 • Solmaz - solmayacak sertifikalı yüzey
 • % 99.9 geri dönüştürülebilir
 • VOC yok

 

Kimyasal direncli seramik emaye yazı tahtası    Çizilmez yazı tahtası     Çizilmez yazı tahtası     Çizilmez yazı tahtası   Çizilmez yazı tahtası     Çizilmez yazı tahtası

 


Seramik Çelik Emaye Yazı Tahtası Yüzey Renkleri

Seramik çelik yazı tahtaları 5 farklı renk yüzeyi türünde üretilmektedir. Bunlardan biri beyaz renk tonu emaye tahta'dır. Diğer üç renk seramik çelik çeşiti ise yeşil, siyah, gri ve mavi renk emaye yazı tahtsı'dır. Beyaz renk yüzey tahta'ya yazı tahtası kalemi ile yazılmaktadır. Yeşil, siyah ve mavi renk emaye yazı tahtalarına ise tebeşir ile yazılarak kullanılmaktadır. Gerek tebeşir gerekse yazı tahtası kalemi ile yazılan yazılar seramik çelik emaye yazı tahtası üzerinde iz bırakmamaktadır

 

beyaz emaye yazı tahtası renk   yeşil emaye yazi tahtasi yüzeyi renk   siyah renk emaye yazı tahtası yüzeyi   gri-seramik-emaye-yazi-tahtasi-renk   mavi-renk-seramik-emaye-yazi-tahtasi

 

Kalemli Yüzey Emaye Yazı Tahtaları

Kalem ile yazılan emaye yazı tahtaları beyaz renk tonunda üretilmektedir. PolyVision e 3 CeramicSteel beyaz tahta yüzeyleri kuru silinebilir, yarı kalıcı, suda çözünür veya kalıcı marker ile yazı yüzeyine zarar vermeden yazılabilir. Aslında, CeramicSteel beyaz tahtalarının dayanıklılığı onları interaktif beyaz tahtaların üretimi için tercih edilen yüzey haline getirmiştir. Kuru silme işaretleyici mürekkebi, kuru bir bez veya standart silgi ile kolayca silinebilir. Yarı kalıcı ve kalıcı marker kalem mürekkepleri solvent bazlı bir temizleyici ile temizlenebilir. Ultra pürüzsüz yazma yüzeyi, kuru silme işaretleyicilerinin, yüzeyde en az sürtünmeyle kolayca kayarak gölgelenmeyi önler ve silinebilirliği artırır. Sonuç olarak, Seramik çelik beyaz tahtasını temizlemek daha kolaydır, bakım azdır ve kullanım ömrü maliyetleri büyük ölçüde azalır.

Tebeşirli Yüzey Emaye Yazı Tahtaları

Daha çok okulların tercih ettiği uzun ömürlü ve tebeşirli yazı tahtası çeşiti'dir. Sınıfların ve ofislerin yoğun kullanımına uygun, Seramik çelik yüzey yazı tahtaları her zaman yazı yazarken ve silerken eniyi performansı göstermektedir. Dünyanın en dayanıklı ve kullanışlı yüzeyli seramik emaye yazı tahtalarındadır. Seramik çelik emaye yüzey, çevre dostu olup yazma yüzeyi darbe hasarı, aşınmaya, tırnaklanması ve renk solmaya son derece yüksek bir direnç sağlar. Seramik çelik Kara Tahta Yüzeyi, daha az baskı ve maksimum yüzey aderansı ile keskin, kırılmamış bir çizgi sağlayarak tebeşirleri kolayca kabul eden üstün, düşük parlaklıkta, mat bir yüzeye sahiptir. Yüzey kuru bir bez veya standart tebeşir silgisi ile kolayca silinir, minimum kalıntının kalıntısı kalmaz ve “hayalet yazı” bırakmaz. Bu ultra mat yüzey, daha temiz ve sağlıklı bir ortam için daha az tebeşir tozu sağlar.


Seramik Çelik Emaye Yazı Tahtası Ölçüleri