Kapaklı Laminat Çift Kanatlı Karma Okul Yazı Tahtası 120x150

Ürün Kodu : PDYT051
908,60 TL
826,00 TL %9 İndirimli

KDV Dahil

Sonyal Duvara Monte Kapaklı Çift Kanatlı 120x150 Karma Kullanım Yazı Tahtası 

 

Kapaklı çif kanatlı duvara monte yazı tahtaları paslanmaz alüminyum hammaddesinden üretilmektedir. Tüm Türkiye'ye gönderimler kargo ve nakliye firmaları üzerinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

İstanbul içi nakliye ve montaj hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. 

İsteğe bağlı olarak yazı tahtasında yer alan 5 parça farklı özelliklerde ve renklerde üretilebilmektedir. Örneğin 120x150 ölçüsünde olan ana parça yeşil, diğer parçalar ise kalemle yazılabilen beyaz veya tebeşir ile kullanılabilen yeşil veya siyah renk olarak üretilebilir.

 

Duvara Monte Kapaklı Çift Kanatlı Laminat Yazı Tahtası Teknik Özellikler

 

Yazı tahtası yüzeyinin ana parçası yazı tahtası kalemi ile yazılabilen beyaz renk tonunda, kanatlar ise tebeşir ile yazılabilen yeşil renk tonundadır.

Kapaklı Yazı tahtası ölçüsü ana tahta yukarıdan aşağı 120 cm sağdan sola 150 cm'dir. Kanatlar ise (iki adet) yukarıdan aşağı 120 cm sağdan sola 75 cm'dir

Yazı tahtası kenar profili Sonyal 22x18x1 mm et kalınlığında paslanmaz alüminyum çerçeve ile üretilmiştir.

Yazı tahtası beyaz laminat yüzeyi 0,50 mm kalınlığında yazı yazmayı ve silmeyi kolaylaştıran kaygan laminat yüzeyden üretilmiştir.

Yazı tahalarının orta kısmında E1 kalite 8 mm kalınlığında sunta kullanılmaktadır.

Yazı tahtası ön yüzünün alt kısmında bir ucunda diğer ucuna 3,5 cm eninde kalemlik-silgilik yer alamaktadır. Talep edilmesi durumunda kalemliksiz profil kullanılmaktadır.

Yazı tahtası arka kısmı emboss kalın kağıt kaplamaya sahiptir.

Montaj işlemi yazı tahtasının dört köşesinde bulunan vida yerlerinden gerçekleştirilir. Vidaların üst kısımları kapakları ile kapıtılabilir.

Kanatlarda bulunan yüzeylerin her iki tarafı da laminat yazı tahtası özelliğindedir.

Yazı tahtası kapakları 180 dreceye kadar açılabilir ve kapatıldığı zaman klipsi ile ana tahtaya kenetlenebilen özelliktedir.

Kapaklı çift kanatlı yazı tahtaları 3 sene garantiye sahiptir.


* Yasal süresi içerisinde iade hakkı kullanılabilir ancak geri gönderim için müşteri hizmetlerine bilgi verilmesi gerekmektedir. Alım sonrası ürünü teslim almadan iade /cayma hakkının kullanılabilmesi içinde gelen ürünün kargodan alınmaması yeterli olacaktır.


Toplu Alım Fiyat Teklifi ve Özel Ölçü Talep