Çizim Masası Satınal

Çizim Masası

Teknik çizimlernizi ihityacınıza göre farklı modeller içerisinden seçerek yıllar boyu kullanabileceğiniz ürün grubudur. Çizim masası ölçüler standart olup, toplu alım taleplerinde farklı ölçülerde tablalar üretilebilmektedir. Toplu alım talepleri için bize bilgi @ uretimden.com adresine mail atabilirsiniz.


Çizim Masası Model

Çizim Masası Ebatı


Çizim Masası Modelleri

Çizim Masası Çeşitleri

Çizim masaları kullanılan malzeme ve kullanım amaçlarına göre kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Çizim masası kullanımında en önemli dikkat edilmesi gereken nokta çizim masasının ayak kalitesidir. Profesyonel çizim masası ayağı sağladığı çok fonksiyonel pozisyon sağlama konusunda en iyi çizim masası ayağı modelidir. Dilerseniz çizim masası ayağını tek olarak satın alarak kendi ihtiyacınıza göre temin ettiğiniz tablayı bu çizim masası ayağı üzerine vidalayabilirsiniz.

Ahşap Tablalı Çizim Masası

MDF malzemeden üretilen tablalı çizim masası standart tabla ölçüleri olan 70x100 - 80x120 - 100x150 cm ölçülerinde üretilmektedir. Ekonomik ve profesyonel ayaklardan oluşan iki ayrı türü bulunmaktadır. Her iki modelinde de yükseklik ve yatay pozissyon ayarı mevcuttur. Ancak profesyonel ayak çizim masaları, ekonomik çizim masalarına göre çok daha geniş bir pozisyon sağlamaktadır. Toplu alımlarda standart ölçüler dışında özel ölçü çizim masası üretimi yapılabilmektedir.

Seyyar Işıklı Çizim Masası

35x50 ve 50x70 ölçülerde taşınabilir çantası mevcut oılan çizim masası çeşitidir. İçerisinde LED ışıklandırma sistemi olan, seyyar ışıklı çizim masası daha çok öğrenciler ve seyehat eden kesimler tarafından tercih edilmektedir.

Ayaklı Işıklı Çizim Masası

Profesyonel çizim masası ayağı kullanılarak üretilen çizim masalaları içerisindeki LED aydınlatma sistemi ile pleksi cam olan yüzeyi aydınlatmadakta ve yüzeyde pürüzsüz çizim alanı oluşturmaktadır. Işıklı çizim masaları normal prizden alınan elektirikle kullanılmaktadır. 70x100 ve 80x120 ölçülerde iki farklı ölçüsü mevcuttur ışıklı çizim masasının.

Cam Çizim Masası

Cam çizim masası şeffaf temperli cam tablanın profesyonel çizim masası ayağı ile bütünleştirilmiş halidir. Şeffaf cam olması bu çizim masası grubuna alttan harici ışık verilmesi durumunda aydınger kağıdı ile kolaylıkla teknik çizime imkan vermektedir. 70x100 ve 80x120 olmak üzere iki farklı çeşidi vardır.