Özel Ölçü Yazı Tahtası Üretimi

 

 Yazı tahtaları standart boylarda üretilmekte olup ihtiyacına göre ölçülerde perakende üretim sadece Duvara Monte Yazı Tahtalarında gerçekleştirilmektedir. Toplu alım dışında diğer model yazı tahtalarında özel ölçü üretim yapılamamaktadır. 

 

 Duvara monte yazı tahtalarında yüzey materyaline göre ölçü boyutları değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki örneklerde olduğu gibi yazı tahtaları farklı ölçülerde üretilmektedir.

 

 Laminat Yazı Tahtaları Ölçüleri

 

 Laminat Yazı Tahtaları Boy olarak (yukarıdan - aşağıya) en fazla 120 cm' ye kadar üretilebilmektedir. En (sağdan - sola) ise en fazla 280 cm'ye kadar üretilebilmektedir. Talep ettiğiniz ölçüleri bize bildirmeniz durumunda en kısa sürede istediğiniz ara ölçülerde üretimi yapılacak olup tarafınıza gönderilecektir. 

 


 

 Emaye Yazı Tahtaları Ölçüleri

 

 

 Emaye Yazı Tahtaları Boy olarak (yukarıdan - aşağıya) en fazla 120 cm' ye kadar üretilebilmektedir. En (sağdan - sola) ise en fazla 500 cm'ye kadar üretilebilmektedir. Talep ettiğiniz ölçüleri bize bildirmeniz durumunda en kısa sürede istediğiniz ara ölçülerde üretimi yapılacak olup tarafınıza gönderilecektir. 

 

 

 Mat Emaye Yazı Tahtaları Ölçüleri

 

 Mat Emaye Yazı Tahtaları Boy olarak (yukarıdan - aşağıya) en fazla 150 cm' ye kadar üretilebilmektedir. En (sağdan - sola) ise en fazla 360 cm'ye kadar üretilebilmektedir. Ancak yarı mat emaye yazı tahtaları daha çok projeksiyon gösterimi ve akıllı tahta uygulamalarında kullanılmaktadır. Bundan dolayı yazı tahtasının yüzey rengi mat beyaz olup, yazı tahtası kalemi ile yazımlarda silme sonrasında iz kalabilmektedir. Talep ettiğiniz ölçüleri bize bildirmeniz durumunda en kısa sürede istediğiniz ara ölçülerde üretimi yapılacak olup tarafınıza gönderilecektir.