MANTAR PANOLARDuvara Monte
Mantar Pano

Duvara Monte Mantar Pano:

Duvara Monte Mantar Pano farklı ebatlarda üretilmekte olup, 90 x 120 cm ve altı ölçülerdeki mantar panolar duvara askı aparatı ile tutturulabilmekte olup, daha üst ölçü mantar panolar ise mantar pano yanında gönderilen dübel ve vidalar ile duvara monte edilebilmektedir. Sitemizdeki tüm mantar panolar Avrupa standartlarını tutturabilmek adına, alüminyum çerçeve ile çevrelenmiş ve MDF arka destek ile güçlendirilmiştir.

 

 

Teleskopik Ayaklı
Mantar Pano

Teleskopik Ayaklı Mantar Pano : Daha çok sergi, duyuru ve buna benzer ilan yayınlama amacıyla üretilmiş mantar pano çeşididir. Yükseklik ayarı verilebilmesi teleskopik ayaklı mantar panoyu yere kadar 0 yakınlıkta indirebilmenize veya +50 cm yüksekliğe çıkarabilmenize imkan sağlar. Dengede daha sağlam durmasını sağlayan boydan boya demir profil ve yükseliği kolay ayarlanabilen ayak çıtaları teleskopik ayaklı mantar panoyu etkinliklerde kullanmada ön plana çıkartmaktadır.

 

 

Mobil Tekerlekli
Mantar Pano

Mobil Tekerlekli Mantar Pano : Tekerlekli yapısı sayesinde mantar pano istenilen her yere sürüklenerek taşınabilmektedir. Mobil tekerlekli mantar panolar boy ölçüleri bakımından üçe, model olarak ta ikiye ayrılır. Tek taraflı mobil mantar panonun arkası MDF olup, yapıştırma suretiyle çeşitli görseller için kullanılabilmektedir. Çift taraflı mobil mantar panonun ise iki tarafı mantar pano özelliği taşımakta olup, sağında ve solunda bulunan sıkıştırma aparatları ile mantar pano döndürülebilmektedir.

 

Paravan
Mantar Pano

Paravan Mantar Pano: Paravan mantar pano bölme ayırmalarda ve iç mekan sergi ve duyuru yayınlamalarda kullanılmak için üretilmiştir. Standart tek ölçü olarak satışa sunulan paravan mantar pano, toplu alımlar için özel ölçü siparişi de alınmaktadır. Çift tarafı da mantar pano olarak kullanılabilmektedir. Tekerlekli yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir.

 

 

 

 

 

Camekanlı Mantar Pano

Kilitli Camlı Mantar Pano:

Kapalı mekanlarda duyuru ve bildiri asmak için kullanılan kilitli camlı panolar (camekanlı pano), 3 farklı ebatta ve 3 farklı kasadan üretilmektedir. Ahşap doğrama ve Alüminyum doğrama camekanlı mantar panolar, iç mekan için tasarlanmış olup toplu alım taleplerine göre özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Kilit mekanizması sayesinde anahtar sahibi kişiler dışında ilanlara ve görsellere üçüncü kişiler tarafından ulaşılamamaktadır. Doğal cam ile üretilmiş ve pleksi ile üretilmiş kilitli camlı mantar pano modelleri mevcuttur.

Pano Mantarı

Mantar Yüzey ve Mantar Levha:

Mantar pano imalatı için piyasaya sürülen pano mantarı, 2 mm, 3 mm, 4 mm ve 5 mm olamak üzere farklı kalınlıklarda mantar 'ın anavatanı olan Portekizden ithal edilmektedir. Pürüzsüz yüzeye sahip ve CE belgeli mantar yüzeyler aynı zamanda yalıtım için inşaat sektöründe de kullanılmaktadır. 

  Duvara Monte
Kumaşlı Mantar Pano

Duvara Monte Kumaşlı Mantar Pano: Duvara Monte Kumaşlı Pano daha çok yıpratılmaya meyilli ortamlarda (okul, sınıf, kamu alanları gibi) uzun süreli kullanım amacıyla üretilmektedir. Okulların tercih ettiği ve sınıf panosu olarak ta adlandırılan kumaşlı panolar 4 farklı renk seçeneğinde satışı yapılmaktadr. Önceleri mantar pano üzerine çuha gerilmek suretiyle üretilen kumaşlı mantar panolar, artık yıpranmaya karşı daha dayanıklı olan winex kullanılarak ta üretilmektedir.

Teleskopik Ayaklı
Kumaşlı Mantar Pano

Teleskopik Ayaklı Kumaşlı Mantar Pano : Daha çok sergi, duyuru ve buna benzer ilan yayınlama amacıyla üretilmiş mantar pano çeşididir.Yükseklik ayarı verilebilmesi teleskopik ayaklı mantar panoyu yere kadar 0 yakınlıkta indirebilmenize veya +50 cm yüksekliğe çıkarabilmenize imkan sağlar. Dengede daha sağlam durmasını sağlayan boydan boya demir profil ve yükseliği kolay ayarlanabilen ayak çıtaları teleskopik ayaklı mantar panoyu etkinliklerde kullanmada ön plana çıkartmaktadır.

Mobil Tekerlekli
Kumaşlı Mantar Pano

Mobil Tekerlekli Kumaşlı Mantar Pano : Mobil tekerlekli mantar panolar boy ölçüleri bakımından üçe, model olarak ta ikiye ayrılır. Tek taraflı mantar pano ve çift taraflı mantar pano olarak satışa sunulmaktadır. Tek taraflı mobil mantar panonun arkası MDF olup, yapıştırma suretiyle çeşitli görseller için kullanılabilmektedir. Çift taraflı mobil mantar panonun ise iki tarafı mantar pano özelliği taşımakta olup, sağında ve solunda bulunan sıkıştırma aparatları ile kumaşlı mantar pano döndürülebilmektedir.

Paravan Kumaşlı
Mantar Pano

Paravan Kumaşlı Mantar Pano : Kumaşlı paravan mantar pano bölme ayırmalarda ve iç mekan sergi ve duyuru yayınlamalarda kullanılmak için üretilmiştir. Standart tek ölçü olarak satışa sunulan paravan mantar pano, toplu alımlar için özel ölçü siparişi de alınmaktadır. Çift tarafı da kumaşlı mantar pano olarak kullanılabilmektedir. Tekerlekli yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir.

 

 

Camekanlı Kumaşlı Pano

Camlı Kumaşlı Mantar Pano:

Kapalı mekanlarda duyuru ve bildiri asmak için kullanılan kilitli camlı panolar (camekanlı pano), 3 farklı ebatta ve 3 farklı kasadan üretilmektedir. Ahşap doğrama ve Alüminyum doğrama camekanlı kumaşlı mantar panolar, iç mekan için tasarlanmış olup toplu alım taleplerine göre özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Kilit mekanizması sayesinde anahtar sahibi kişiler dışında ilanlara ve görsellere üçüncü kişiler tarafından ulaşılamamaktadır. Doğal cam ile üretilmiş ve pleksi ile üretilmiş kilitli camlı mantar pano modelleri mevcuttur.