Kara Tahta (Siyah Yazı Tahtası)

 

Kara tahta tebeşirle yazılması sebebiyle yazı tahtasının almış olduğu isim olup, kara tahta günümüzde sadece siyah renkte değil aynı zamanda yeşil ve mavi renkte üretilmektedir. Kara tahta satın al işlemi için yazı tahtası sayfasına girerek oradan satın almak istediğiniz kara tahtanın çeşidini seçebilir ve satın al butonuna basarak online olarak kara tahta satın alabilirsiniz.   

Kara Tahta Laminat Yüzey

Kara tahta laminat yüzey; siyah renk kara yazı tahtası ve yeşil renk kara yazı tahtası olarak üretilmektedir. Laminat kara tahta yüzeyi ağaç hammaddesinden yapıldığı için tebeşir ile yazıp silme sonrasında kara yazı tahtası yüzeyinde iz kalabilmektedir. Ancak lateks yüzey tebeşir silgisi kullanmanız durumunda kara tahta yüzeyinde tebeşir isi kalmasını minimuma indirgemiş olursunuz. 

 

Kara Tahta Emaye Yüzey 

Kara tahta çelik emaye yüzey; mavi renk kara yazı tahtası ve yeşil renk kara yazı tahtası olarak üretilmektedir. Çelik emaye yüzey kara tahta 800 derecelik özel işlemden geçerek çelik üzeri emaye yüzey olarak üretilmekte ve 50 sene yüzey garantisine sahip olmaktadır. Kara tahta içerisinde kalitesi en yüksek kara tahta çeşidi olan emaye kara tahtalar aynı zamanda silme sonrası yazı tahtası yüzeyinde iz bırakmamaktadır.