Kategori Filtresi
Seçiminizi Daraltın
Yazı Tahtası Çerçeve
Yazı Tahtası Yüzey
Yazı Tahtası Rengi
Yazı Tahtası Kullanımı

 

Çocuk Yazı Tahtası

2 yaşından itibaren çocukların kullanabileceği, farklı yaş aralıklarına ve ihtiyaçlarına uygun yazı tahtası çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz. Firmamız tarafından sosyal sorumluluk bilinci dahilinde çocuklarımıza zarar vermeyecek, kimyasallardan uzak özellikle doğal ahşap üretim yazı tahtalarını satışa sunmaktayız. Bu alandaki sayfamızda görebileceğiniz tüm ahşap çocuk yazı tahtaları yerli üretim olup, çocuk sağlığına zararlı olabilecek gerekli kalite belgesi olmayan tüm plastik ve ithal ürünlerden arındırılmıştır.Ahşap Ayaklı Çocuk Yazı Tahtası

Ahşap ayaklı çocuk yazı tahtaları doğal ahşaptan üretilmekte olup, çocuk sağlığına zarar verebilecek kimyasallardan uzak olarak üretilmiştir. Çocuk sağlığı açısından satın alındıktan sonra dekorasyon amaçlı kimyasal boyaların kullanılmaması önemle rica olunur (özellikle 2-5 yaş arası).

Metal Ayaklı Çocuk Yazı Tahtası

Metal ayaklı çocuk yazı tahtası olarak kullanılabilecek yazı tahtalarının çerçevesi alüminyum profilden, ayak ve iskelet ise demir malzemeden üretilmiştir. İskelet üzerinde yer alan boya ise elektrostatik boya olup, bu boya içerisinde buharlaşabilen organik maddeler yoktur.  Ancak yine de özellikle 5 yaş altı çocuklar için doğal ahşap çerçeve çocuk yazı tahtası sonucunu bildiğimiz kadarıyla sağlık açısından çok daha güvenilir çözümdür.