Aynı Gün Kargo

 

Sitemizde yer alan tüm hızlı gönderi butonu olan ürünler aynı gün kargoya teslim edilir. Aynı gün kargo ürünler siparişin saat; 15:00 ’a kadar verilmesi ve ödemenin onaylanması durumda geçerlilik kazanmaktadır. Aynı gün kargo ürünler sadece hafta içi siparişlerinde gerçekleştirilmektedir.

 

Aynı gün kargo ürünler haftaiçi her gün saat 16:30 ’da kargoya teslim edilmektedir. Siparişi verilen ürünlerin teslimatı kargo firmasının yoğunluğuna, siparişin verildiği bölgenin uzaklığına ve sipariş verilen ürün sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip numarası tarafınıza e posta olarak gönderilir, internet ve telefon aracılığıyla kargonuzun ne zaman teslim edileceği bilgisini alabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme: 125 TL ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo, 125 TL altında kalan tutarlarda ise standart 5 TL + KDV sistemini Fillo Kargo (Fillo Kargo şubesi bulunayan yerlerde teslimat Aras Kargo ile yapılmaktadır) ile sizlere sunmaktayız. Fillo Kargo’da kapıda ödeme seçeneği olmadığı için maalesef bu hizmeti sizlere sunamamaktayız. Daha küçük ebatlı ürünlerde ise PTT kargo üzerinden kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır. Ancak PTT kapıda ödeme seçeneği ile gönderim yapılan ürünlerde aynı gün kargo hizmeti sağlanamamaktadır.

 

İstisnai Durumlar: Nadiren de olsa bazı hızlı gönderi ürünleri o günkü sipariş taleplerine göre tükenebilmektedir. Bundan dolayı da gönderim bir sonraki güne sarkabilmektedir. Bu tür bir durumla karşılaşmamak için siparişi son saatler yerine daha erken saatlerde vermeniz önem arz etmektedir.